| Iarba artificială în aer liber Iarbă artificială în aer liber de viață poate fi investiția pe termen lung, gazon fals nu trebuie să fie udate sau cosit ca gazon naturale, trebuie doar să curățați fals gazon cu apă. În plus, la prețuri ieftine, va economisi o mulțime de bani și timp. Decorul artificial al gazonului este potrivit pentru aproape orice tip de aspect interior. Este un plus unic în orice cameră în care se dorește o atmosferă în aer liber. Indiferent dacă este folosit ca mochetă, tapițerie sau ca accente de perete, mediul unic pe care-l creează dă percepția de a aduce în aer liber interiorul. Se poate schimba cu ușurință pentru alte tipuri de covoare sau acoperiri dacă proprietarul casei dorește să creeze un efect sezonier. Cu o peluză naturală, întotdeauna trebuie să te lupți cu păsările, rozătoarele și alți dăunători care vin în curtea ta căutând surse de mâncare și acoperire. Dar materialul sintetic folosit în viața în aer liber a gazonului artificial nu funcționează în același mod ca fibrele naturale. Acest lucru îi permite să servească ca un factor de descurajare pentru acele creaturi pescuite.
|
Specificatiile produsului
| Înălțimea pilonului / m | 40 |
| Ecartament | 3/8" |
| Rata de cusătură / m | 180 |
| Densitate | 18900turfs / mp |
| sprijin | Pânză PP + Net + verde latex |
| Pachet | Roll pachet |
| Lățimea rolei | 2m / 4m |
| Lungimea rolei | 25m |
| Rezistent la foc | da |
| Tratament UV | da |
Avantaje și aplicații ale produselor
Este ușor de curățat
Arată și se simte ca o iarbă adevărată
în fiecare zi a anului
Copii și ideali dacă sunteți alergic la polenul de iarbă
Nu mai agitați, săpați sau cosiți
O bea casă poate juca fără a face o mizerie noroios
Gradina dvs. este întotdeauna gata pentru distracție sau relaxare
Nu mai straluceste pentru gazonul nostru
Pachetul și livrarea
Ambalate în rulouri: lățimea de 2m sau 4m, lungimea poate fi personalizată.
Timp de livrare: 15-20 de zile

Î: Sunteți producător sau societate comercială?
A: Suntem producatori specializati in iarba artificiala, producem materie prima prin noi insine si produsele noastre sunt populare peste tot in lume.
Î: Ce zici de calitatea produselor dvs.?
A: Produsele noastre au trecut testul anti-UV 3000h, testul RoHS, testul de uzură de 50000 de ori și testul de ignifugare.
Î: Ordinul cantității minime?
A: 500 de metri pătrați.
Î: Ce zici de timpul de plumb?
A: Probele au nevoie de 30 de zile, producția de masă are nevoie de 20 de zile.
Î: Câte tipuri de iarbă artificială le puteți oferi?
R: Putem furniza livezii în aer liber, sport și plăci de iarbă.
I: Care este portul dvs. FOB?
A: portul Shanghai.
Tag-uri populare: iarba artificiala in aer liber, China, producatori, furnizori, fabrica, en-gros, pret, cost















