Iarbă de iarbă artificială față pentru decorațiuni interioare, JiangSen oferă cea mai bună calitate gazon sintetic pentru tine, în comparație cu iarba naturala, gazon artificial pot avea o viață mai lungă fără apă și de îngrijire specială. De asemenea, cu fire permanente și durabile, vă va permite ca casa să devină din ce în ce mai frumoasă.
| Culoare | 4 |
| Înălțimea pilonului | 50mm |
| Ecartament | 3/8 |
| Rata de cusatura | 180 |
| Densitate | 18900 |
| Pachet | Roll pachet |
| Lățimea rolei | 2m / 4m |
| Lungimea rolei | 25m |









Î: Sunteți producător sau societate comercială?
A: Suntem producatori specializati in iarba artificiala, producem materie prima prin noi insine si produsele noastre sunt populare peste tot in lume.
Î: Ce zici de calitatea produselor dvs.?
R: Produsele noastre au trecut testul anti-UV 3000h, testul RoHS, testul de uzură de 5000 de ori și testul de ignifugare.
Î: Ordinul cantității minime?
A: 500 de metri pătrați.
Î: Ce zici de timpul de plumb?
A: Probele au nevoie de 30 de zile, producția de masă are nevoie de 20 de zile.
Î: Câte tipuri de iarbă artificială le puteți oferi?
R: Putem oferi iarba artificiala pentru amenajarea peisagistica, gazon artificial si faianta.
I: Care este portul dvs. FOB?
A: portul Shanghai.
Tag-uri populare: gazon artificial gazon frontal, China, producatori, furnizori, fabrica, en-gros, pret, cost














