Costurile de instalare și întreținere a gazonului natural care pune verde pe terenul de golf sunt foarte mari. Confruntată cu restricțiile de apă și atitudinea generală a oamenilor de a fi mai ecologică, operatorii de terenuri de golf caută alternative. Cuplu acest lucru cu dorința oamenilor de a juca pe tot parcursul anului, și puteți vedea de ce soluții de gazon sintetice câștigă în popularitate cu terenurile de golf.
| Înălțimea pilonului | 10mm / 15mm |
| Culoare | verde |
| Rata de cusatura | 300 de cusături / m |
| Ecartament | 3/16 |
| Densitate | 63000 |
| Pachet | Roll pachet |
| Lățimea rolei | 2m / 4m |
| Lungimea rolei | 25m |





Î: Sunteți producător sau societate comercială?
A: Suntem producatori specializati in iarba artificiala, producem materie prima prin noi insine si produsele noastre sunt populare peste tot in lume.
Î: Ce zici de calitatea produselor dvs.?
R: Produsele noastre au trecut testul anti-UV 3000h, testul RoHS, testul de uzură de 5000 de ori și testul de ignifugare.
Î: Ordinul cantității minime?
A: 500 de metri pătrați.
Î: Ce zici de timpul de plumb?
A: Probele necesită 30 de zile, producția în masă are nevoie de 20 de zile.
Î: Câte tipuri de iarbă artificială le puteți oferi?
R: Putem oferi iarba artificiala pentru amenajare a teritoriului, punand verdeata si tigla de iarba.
I: Care este portul dvs. FOB?
A: portul Shanghai.
Tag-uri populare: punerea verde, China, producatori, furnizori, fabrica, en-gros, pret, cost














