gazon sintetic iarba pentru peisaj, Jiangsen vine cu un minim de 8 ani de garanţie pentru stabilitate UV, în funcţie de intensitatea UV în locaţia dumneavoastră.
Un gazon artificial este durabil şi va ultima pentru mai mulţi ani, copii şi animale dragoste peluze noastre cât de mult putem face.
| Culoare | Verde |
| Teanc înălţime | 30mm |
| Cusatura | 140 |
| Ecartament | 3/8 |
| Densitate | 14700 |
| Suport | PP + Net + Sbr latex |
| Latime rola | 2m sau 4m sau personalizate |
| Lungime rola | 25m sau personalizate |







Î: esti un producator sau societate comerciala?
R: noi sunt producător specializat în gazon artificial, producem materia noi şi produsele noastre sunt popular în întreaga lume.
Î: cât despre calitatea produselor dumneavoastră?
R: noastre produse a trecut testul de anti-UV 3000h, RoHS test, testul de uzura de 5000 de ori şi de testare ignifug.
Î: cantitatea minimă comanda?
R: 500 metri patrati.
Î: ce despre momentul de plumb?
R: eșantion are nevoie de 30 zile, producţia de masă trebuie 20zile.
Î: cât de multe tipuri de gazon artificial poate oferi?
A: putem oferi gazon artificial de amenajare a teritoriului, sport şi ţiglă de iarbă.
Î: care este dumneavoastră FOB port?
R: Shanghai port.
Tag-uri populare: gazon sintetic iarba pentru peisaj, China, producatori, furnizori, fabrica, en-gros, Pret, cost












