![]() Albastră din iarbă sintetică
Spațiul dvs. în aer liber necesită atenție, indiferent de cât de mic. Balconurile înflorește cu idei inovatoare care fac ca această zonă mică să devină un spațiu de locuit excelent. Albastrul din iarbă sintetică poate face balcoanele să devină perfecte. |
| Culoare | 4 tonuri |
| Rata de cusatura | 180 cusaturi / m |
| Ecartament | 3/8 inch |
| Densitate | 18900 gazon / mp |
| Înălțimea pilonului | 40mm |
| Pachet | Roll pachet |
| Lățimea rolei | 2m / 4m |
| Lungimea rolei | 25m |








Î: Sunteți producător sau societate comercială?
A: Suntem producatori specializati in iarba artificiala, producem materia prima prin noi insine si produsele noastre sunt populare peste tot in lume.
Î: Ce zici de calitatea produselor dvs.?
R: Produsele noastre au trecut testul anti-UV 3000h, testul RoHS, testul de uzură de 50000 de ori și testul de ignifugare.
Î: Ordinul cantității minime?
A: 500 de metri pătrați.
Î: Ce zici de timpul de plumb?
A: Probele au nevoie de 30 de zile, producția de masă are nevoie de 20 de zile.
Î: Câte tipuri de iarbă artificială le puteți oferi?
R: Putem oferi balcoane din iarba sintetica, tigle de sport si iarba.
Î: Care este portul dvs. FOB?
R: Portul Shanghai.
Tag-uri populare: sintetic iarba balcon, China, producatori, furnizori, fabrica, en-gros, pret, cost














