Iarna artificială devine din ce în ce mai frecventă pentru utilizarea pe terenul de fotbal. Aceste china de bună calitate a făcut 50mm culoarea durabil culoare fadeless falsă iarbă artificială pentru teren de fotbal. Dacă aveți nevoie de eșantion pentru a confirma calitatea, vă putem oferi un eșantion gratuit.
| Culoare | Verde |
| Înălțimea pilonului | 50mm |
| Ecartament | 5/8 |
| Rata de cusatura | 160 |
| Densitate | 10080 |
| Pachet | Roll pachet |
| Lățimea rolei | 2m / 4m |
| Lungimea rolei | 25m |









Î: Sunteți producător sau societate comercială?
A: Suntem producatori specializati in iarba artificiala, producem materie prima prin noi insine si produsele noastre sunt populare peste tot in lume.
Î: Ce zici de calitatea produselor dvs.?
A: Produsele noastre au trecut testul anti-UV 3000h, testul RoHS, testul de uzură de 50000 de ori și testul de ignifugare.
Î: Ordinul cantității minime?
A: 500 de metri pătrați.
Î: Ce zici de timpul de plumb?
A: Probele au nevoie de 30 de zile, producția de masă are nevoie de 20 de zile.
Î: Câte tipuri de iarbă artificială le puteți oferi?
R: Putem oferi o iarbă artificială falsă pentru amenajarea teritoriului, pentru sport și pentru țiglă.
I: Care este portul dvs. FOB?
A: portul Shanghai.
Tag-uri populare: falsă iarbă artificială, China, producători, furnizori, fabrica, en-gros, preț, cost














